Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O wszystkim dla wyrzuconych

Utworzony przez Astalavista, 23 sierpnia 2011 r. o 08:03
propaganda cala geba witam Cie cieplutko w ten mrozny poranek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
propaganda cala geba witam Cie cieplutko w ten mrozny poranek
Ludźmi można łatwo kręcić, ciemny ten nas Naród i podatny bardzo [media]http://www.youtube.com/watch?v=ltzdu2gO7Js[/media] strawa duchowa na śniadanko i rozjaśnienie umysłu
Ostatnio edytowany 17 października 2011 r. o 09:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam dzis jasniutki, jak moje wloski na glowie troche zimno, ale nas to nie zraza, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=mhrjOFRYmEA&NR=1[/media] punkt widzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
punkt siedzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
punkt siedzenia?
Ostatnio edytowany 12 marca 2012 r. o 11:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cho sauber na topik savoir vivre w kosciele o gorsetach damskich piszemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeb sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hvid napisał:
Ja do tej samej rzeki dwa razy nie wchodze, szkoda zycia. Poza tym, Pani Iwona sie zdeklarowala, dla mnie sprawa jasna i zakonczona. Milego dnia.
W sumie to masz rację, szkoda na to czasu Co oni tam nakombinować jeszcze chcą, no można boki zrywać
Ostatnio edytowany 17 października 2011 r. o 22:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dedykacja dla Ciebie (jumanji) felietony Pana Michala: Mój odnośnik Milego wieczoru. Dopisek - Zawsze darzylam Pana serce - czytelnika duzym szacunkiem. Moze miedzy innymi dlatego, ze jego sposob odnoszenia sie do rozmowcy przypominal mi wlasnie kronikarza najwazniejszych wydarzen w historii Polski, Pana Michala. Media moga zapomniec o jakiejs waznej rocznicy, ale Pan Michal zawsze na posterunku. Tak jak Pan serce - czytelnik.
Ostatnio edytowany 18 października 2011 r. o 20:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedna dedykacja, poniewaz czesto pojawia sie przy Tobie juma slowo strazak. lysa spiewaczka Tak mi sie skojarzylo. To teatr absurdu, wystepuje tam dosc wazna postac pana strazaka. Milego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy, że wyjadę na kilka dni, ile od razu bałagany się robi na różnych forach - prawda ? "To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, ku***, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie." - Gabriel García Márquez Fatal error: Class 'ipsController' not found in /usr/share/ipboard/index.php on line 26 Jakieś widać wyjątkowo potężne siły sterują tym całym przedsięwzięciem , ale chyba nie policja - prawda ?
Ostatnio edytowany 20 października 2011 r. o 14:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Wystarczy, że wyjadę na kilka dni, ile od razu bałagany się robi na różnych forach - prawda ? "To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, ku***, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie." - Gabriel García Márquez Fatal error: Class 'ipsController' not found in /usr/share/ipboard/index.php on line 26 Jakieś widać wyjątkowo potężne siły sterują tym całym przedsięwzięciem , ale chyba nie policja - prawda ?
Nie wiem. Na dodatek nic mundrego nie wymysle. Teatr absurdu. Lysa spiewaczka nie byla zlosliwym porownaniem. Jezeli to znasz, to wiesz o co chodzi. Podziwiam Twoja wytrwalosc, szczerze.
Ostatnio edytowany 20 października 2011 r. o 14:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://blog.szkla.com/wp-content/uploads/2011/01/kostki14.jpg Nie nic, tak tylko. Witam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
http://blog.szkla.com/wp-content/uploads/2011/01/kostki14.jpg Nie nic, tak tylko. Witam wszystkich
[media]http://www.youtube.com/watch?v=ck2rPzpjecc[/media] I tak mozemy do rana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hvid napisał:
[media]http://www.youtube.com/watch?v=ck2rPzpjecc[/media] I tak mozemy do rana
Jak dla mnie to człowiek wysokiego stanu i z klasą i co do tego że ludzie boją się nadal bogactwa a jedynie uwielbiają wesela na pogrzebach, dobrze że ZUS przykręcił kurka, bo żyjącym, by za niedługo musiał, dość że grosze, to płacić jeszcze na raty... Może dość już tej głupoty ! Hołdując przegranym dajemy powód do dumy zwycięzcom, często odwiecznym wrogom, ale to nie narody, a ówcześni władni o tym decydowali zawsze kto słabszy i na pożarcie. Ludzie z natury są za pokojem zawsze, a My kolejnym pokoleniem które może cieszyć się ze zdobyczy cywilizacyjnych. Każdy temat dobry o ile przynosi zyski i niekoniecznie tylko pieniądze - prawda?
Ostatnio edytowany 20 października 2011 r. o 20:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Jak dla mnie to człowiek wysokiego stanu i z klasą i co do tego że ludzie boją się nadal bogactwa a jedynie uwielbiają wesela na pogrzebach, dobrze że ZUS przykręcił kurka, bo żyjącym, by za niedługo musiał, dość że grosze, to płacić jeszcze na raty... Może dość już tej głupoty ! Hołdując przegranym dajemy powód do dumy zwycięzcom, często odwiecznym wrogom, ale to nie narody, a ówcześni władni o tym decydowali zawsze kto słabszy i na pożarcie. Ludzie z natury są za pokojem zawsze, a My kolejnym pokoleniem które może cieszyć się ze zdobyczy cywilizacyjnych. Każdy temat dobry o ile przynosi zyski i niekoniecznie tylko pieniądze - prawda?
Pomijajac pewne kwestie, jest to niewatpliwie czlowiek, ktory stara sie pobudzic innych do myslenia, a nie myslec za nich. Mial debate z Palikotem (juz nie pamietam, w jakim miescie) i trafnie ujal pewne kwestie. Pan Palikot szykuje nam panstwo - mamusie, super nowoczesne na niby. Taka mamusia nigdy nie pozwoli Ci dorosnac, bedzie Cie troskliwie obserwowac na kazdym kroku. Ja juz wole zdechnac z glodu pod plotem, za przeproszeniem, przeraza mnie taka wizja. Milego wieczoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hvid napisał:
Pomijajac pewne kwestie <...>
Pomijając to że jest szowinistą i trochę rasistą, a trochę fantastą, to bardzo cenię jego felietony i czytam co tydzień. Pisać to jedno a działać i patrzeć na efekty to drugie. Ja go traktuję tak trochę "ku pokrzepieniu", ale cieszę się że nie jest prezydentem. Facet ma charakterystyczny styl pisania, jak S@uber.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
infa napisał:
Pomijając to że jest szowinistą i trochę rasistą, a trochę fantastą, to bardzo cenię jego felietony i czytam co tydzień. Pisać to jedno a działać i patrzeć na efekty to drugie. Ja go traktuję tak trochę "ku pokrzepieniu", ale cieszę się że nie jest prezydentem. Facet ma charakterystyczny styl pisania, jak S@uber.
Ano. Co do prezydentury, Panu Korwinowi raczej to nie grozi. Natomiast Palikot - roznie moze byc, na pewno bardziej prawdopodobne. Milego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...